Ekotronika, ul. Wyszyńskiego 20, 10-455 Olsztyn

O firmie

Firma EKOTRONIKA oferuje swoim klientom szeroki zakres usług informatycznych skierowany do małych i średnich firm oraz osób prywatnych. Działamy głównie na terenie Olsztyna i okolic. W ramach świadczonych usług oferujemy:

  • profesjonalną opiekę informatyczną
  • serwis komputerów i laptopów
  • bezpłatną utylizację zużytego i zbędnego sprzętu komputerowego

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom stworzyliśmy elastyczne pakiety dla firm – dostosowane do rodzajów działalności a także zakresu obsługiwanego obszaru IT. Oferujemy nadzór nad infrastrukturą IT , zapewniamy kompleksową i stałą obsługę informatyczną, naprawy sprzętu, usuwanie usterek programowych i utrzymanie bezpieczeństwa w sieci. Oferujemy bezpłatną inwentaryzację sprzętu komputerowego firmy oraz prezentację rozwiązań IT najkorzystniejszą dla Klienta. Proponowane przez nas rozwiązania dostosowane są do wymagań i potrzeb Klienta, co pozwala na zwiększenie efektywności pracy i zminimalizowanie kosztów utrzymania infrastruktury informatycznej w przedsiębiorstwie.

Zdajemy sobie sprawę iż każda firma jest inna i dlatego potrzebuje indywidualnej obsługi informatycznej. Zakres usług i obsługi ustala Klient mając w każdym momencie możliwość rozszerzenia wachlarza świadczeń.

Dla Klienta indywidualnego oferujemy serwis komputerowy zajmujący się naprawą usterek technicznych/mechanicznych oraz instalacją i konfiguracją systemów operacyjnych, usuwaniem wirusów, defragmentacją dysków, odzyskiwaniem danych i wiele innych. Gwarantujemy zadowolenie z fachowej i miłej obsługi.